Velký TV stolek Modern Loft, dub, Tabák, rozměr 200x52x50cm
Kód: HPPLMOL07DTSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Velký TV stolek Modern Loft
Skříňka Modern Loft RTV je synonymem několika vlastností prvotřídního nábytku, které naši zákazníci nejvíce oceňují - dobrý styl, praktičnost, pohodlí při používání a jedinečnost. Vlastnosti, kvůli kterým po tomto kousku sáhnou jen ti nejnáročnější. Na první pohled si snadno všimnete tabákově zbarveného dubu, pokrytého rovnoměrně rozloženou olejovanou povrchovou úpravou, a také jeho přirozené struktury - jedinečné a fascinujícím způsobem krásné. Všechny tyto aspekty vytvářejí oku lahodící, a přitom osobitý celek. Díky syrovosti černých kovových nohou a jemné struktuře dřeva se tento kus nábytku skvěle hodí do interiérů v loftovém, industriálním a moderním stylu.
Dubová skříň RTV - pozornost věnovaná detailům, která nemá konkurenci
Funkčnost? Promyšlené do posledního detailu. Široká horní deska pojme i větší televizor, zatímco uzamykatelné skříňky a praktické police ukryjí vše, co obvykle způsobuje nepořádek - kabely, dálkové ovladače, příslušenství konzole nebo dokumenty. Díky systému tichého zavírání je používání skříňky pohodlné a bezhlučné a o její hladké otevírání a zavírání se starají robustní pojezdy.
Dubová skříňka RTV v moderním stylu Modern Loft - nadčasové dřevo s mnoha možnostmi
Olejovaný povrch dřeva skvěle zvýrazňuje jeho strukturu, ale také ho chrání před každodenním opotřebením. Je to skříňka, která pomáhá udržovat každodenní pořádek, organizuje prostor a dodává interiéru stylový vzhled, aniž by byla příliš zdobná. Modern Loft je nábytek pro ty, kteří ocení jednoduchost, kvalitu a design, který jde ruku v ruce s praktičností.
Soubory ke stažení:
Nábytek je dodáván v rozloženém stavu v krabicích spolu s příslušenstvím a návodem na montáž. Nabízíme také službu montáže nábytku provedený našimi vyškolenými montéry (vyučení truhláři).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| Hmotnost: | 55 kg |
| Barva: | dubová |
| Dřevo: | Dub |
| Kolekce: | Modern Loft |
| Masiv: | Masiv |
| Povrh: | Polomat |
| Kolekce:: | Modern Loft |
| Kód zboží:: | HPPLMOL07D |
| Výška:: | 52cm |
| Šířka:: | 200cm |
| Hloubka:: | 50cm |
| Barva:: | Dubová |
| Povrch:: | Polomat |
| Počet dvířek:: | 2 posuvné čela |
| Počet polic:: | 2 police |
| Čas strávený montáži:: | 3 hodiny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

_(2).jpeg?69c106e9)
_(1).jpeg?69c3e391)