Komoda 4x zásuvka Modern Loft, dub, Tabák, rozměr 121x90x45cm
Kód: HPPLMOL04DTSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Chcete, aby skladování šlo ruku v ruce s designem? Chcete mít velké množství místa pro odkládání nepotřebných věcí, aniž by to narušovalo styl místnosti? Máme pro vás odpověď -dubová komoda z kolekce Modern Loft je jediným stylovým řešením, které to splní. Teplý, sytý odstín tabáku, výrazná struktura přírodního dubu a štíhlé, černé kovové nožky vytvářejí harmonický celek, který dodá interiéru styl, jenž dokonale odpovídá současným trendům. Jedná se o loftové bydlení v té nejlepší podobě - strohé, ale útulné - na které se dobře dívá a ve kterém se pohodlně bydlí.
Dubová komoda - pohodlí a funkčnost v jednom kusu nábytku
Zásuvky v prezentované komodě z kolekce Modern Loft jsou příkladem příkladné funkčnosti. Čtyři vysoce polohovatelné a objemné prostory pojmou prakticky vše, co chcete mít po ruce - mluvíme o oblečení, doplňcích, dokumentech a dalších drobnostech. Díky systému soft-close je otevírání a zavírání plynulé a bezhlučné a přesné pojezdy zaručují pohodlí po dlouhá léta. Olejovaný povrch dřeva dokonale zvýrazňuje strukturu dřeva, ale také ho chrání před každodenním opotřebením.
Dubová komoda z kolekce Modern Loft - provedení v loftovém stylu
Je to kus nábytku, který s vámi „žije“. V obývacím pokoji, ložnici, domácí kanceláři - všude tam, kde záleží na pořádku, stylu a špičkové kvalitě. Komoda z přírodního dubu z kolekce
Modern Loft je promyšlený design, který usnadňuje každodenní život a dobře vypadá - bez kompromisů a polovičatostí! Přesvědčte se o tom ještě dnes a najděte pro ni místo u vás doma.
Soubory ke stažení:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| Hmotnost: | 55 kg |
| Barva: | dubová |
| Dřevo: | Dub |
| Kolekce: | Modern Loft |
| Masiv: | Masiv |
| Povrh: | Polomat |
| Kolekce:: | Modern Loft |
| Kód zboží:: | HPPLMOL04D |
| Výška:: | 90cm |
| Šířka:: | 121cm |
| Hloubka:: | 45cm |
| Barva:: | Dubová |
| Povrch:: | Polomat |
| Materiál:: | Dub - Kov |
| Počet zásuvek:: | 4 zásuvky |
| Pojezdy zásuvek:: | Hettich s tlumičem |
| Čas strávený montáži:: | 3 hodiny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

_(2).jpeg?69c106e9)
_(1).jpeg?69c3e391)