Stůl Orbetello rozkládací, bělený dub, masiv dub, rozměr 90 - 140 cm
Kód: HPKULSR90_50BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dřevěný rozkládací kulatý stůl 90–140 cm, bělený dub Orbetello
Dřevěný dubový stůl z kolekce Orbetello je elegantním poctou těm, kteří chtějí spojit styl s praktickým přístupem k prostoru – a těm, kteří mají rádi přirozenost. V kulaté verzi má průměr pouhých 90 cm – a je skvělý pro každodenní použití v kuchyni nebo jídelně. Ale když je to potřeba, zvětší se. A to až na 140 cm. Pak se v mžiku stane centrem dění. Na jeho vzhled má vliv barva – světlý, bělený odstín dřeva odráží světlo, dodává interiéru lehkost a svěžest a štíhlá silueta se skvěle hodí do minimalistických, japandi nebo moderních interiérů.
Stůl z běleného dubu Orbetello – trvanlivost a přirozenost v jednom
Rozkládací stůl z kolekce Orbetello je vyroben z masiv dubové dřevo – jednoho z nejodolnějších a nejvzácnějších materiálů dostupných v truhlářství, po kterém sahají hlavně milovníci nadprůměrné kvality. Deska stolu je ošetřena olejem. Tento přípravek účinně chrání povrch, ale také krásně zdůrazňuje kresbu letokruhů – a tím skvěle doplňuje samotný materiál. Bělený dub má jedinečné kouzlo – je světlý, přírodní a nadčasový. Samotné dřevo pochází z certifikovaných zdrojů. Výsledkem je, že stůl z kolekce Orbetello je ekologickou volbou, ale zároveň také zárukou kvality na dlouhá léta. Jednoduše řečeno – nábytek, který zraje s elegancí a který není nutné každých pár sezón měnit.
Rozkládací stůl z dubového dřeva – jeden stůl, mnoho možností
Stůl z dubového dřeva z kolekce Orbetello se osvědčí jak v každodenním rytmu domácího života, tak v momentech, které vyžadují více volného místa u stolu. Rychlá snídaně, večerní rozhovory, nečekaní hosté? Žádný problém – můžete si povídat, skládat puzzle nebo hrát šachy, ať už sami, nebo s několika lidmi. To vše díky rozkládací desce, díky které můžete stůl rychle přizpůsobit svým potřebám, a kompaktním rozměrům, díky kterým vypadá dobře i v menších prostorech. Snadno ovladatelný, robustní a univerzální.
Soubory ke stažení:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barva: | Přírodní dub |
| Dřevo: | Dub |
| Kolekce: | Orbetello |
| Masiv: | Masiv |
| Povrh: | Polomat |
| ? Kolekce:: | Orbetello |
| ? Kód zboží:: | HPKULSR90_50 |
| Výška:: | 75cm |
| Šířka:: | 90cm |
| Délka:: | 90-140cm |
| Tloušťka vrchní desky: | 2cm |
| Barva:: | Přírodní dub |
| Povrch:: | polomat |
| Materiál:: | Dub |
| Dokončení:: | Olejování |
| Čas strávený montáži:: | 1 hodiny |
| Záruka:: | 24 měsíců |
| Hmotnost (kg):: | 30 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

_(2).jpeg?69c106e9)
_(1).jpeg?69c3e391)