Komoda 4x zásuvka Modern Loft, sklo, dub, Tabák, rozměr 121x90x45cm
Kód: HPPLMOL04STSouvisející produkty
Detailní popis produktu
-
Komoda Modern Loft v barvě Tabáku kombinuje dub, sklo a kov v podobě, která upoutá pozornost a usnadní každodenní život - je nejen mimořádně pohodlná, ale také esteticky dokonale propracovaná. Jejímu stylu dominuje teplé dřevo, výrazná kresba a zásuvka z matného skla, což vytváří souhru, která se hodí do moderních, industriálních a skandinávských interiérů. Dubová komoda se zásuvkami a sklem je praktický kus nábytku, který stejně dobře vypadá jako funguje.
Dubová komoda - prostorná, odolná a stylová
Čtyři prostorné zásuvky, které jsou úhledně zakomponovány do dubového tvaru komody, pojmou vše, co chcete ukrýt před rodinou nebo hosty - oblečení, bytový textil, dokumenty, stolní hry, dětské hračky, spodní prádlo a nejrůznější drobnosti. Prosklená spodní zásuvka stylově vystaví vaše oblíbené předměty bez nepořádku. Tiché zavírání zaručuje hladké a bezhlučné zavírání a robustní pojezdy poskytují pohodlí po dlouhá léta.
Moderní komoda ze dřeva Loft Tabák - uspořádejte si prostor po svém
Dřevěná komoda Modern Loft Tabák zaujme nejen svou praktičností a stylem, ale také některými detaily, které dokazují její třídu jako nic jiného. Díky kovovým černým nožkám působí komoda lehce a elegantně a olejovaný povrch dřeva si zachovává svůj vzhled i při intenzivním používání. Jedná se tedy o jeden z kusů nábytku, který v sobě spojuje mnoho výhod. Stojí za to najít si pro něj místo ve svém osobitém interiéru a každý den se těšit pohledem a zároveň posunout pohodlí každodenního života na vyšší úroveň.
Soubory ke stažení:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| Hmotnost: | 55 kg |
| Barva: | dubová |
| Dřevo: | Dub |
| Kolekce: | Modern Loft |
| Masiv: | Masiv |
| Povrh: | Polomat |
| Kolekce:: | Modern Loft |
| Kód zboží:: | HPPLMOL04S |
| Výška:: | 90cm |
| Šířka:: | 121cm |
| Hloubka:: | 45cm |
| Barva:: | Dubová |
| Povrch:: | Polomat |
| Materiál:: | Dub - Kov |
| Úchytky:: | Černá anoda |
| Počet zásuvek:: | 4 zásuvky |
| Pojezdy zásuvek:: | Hettich s tlumičem |
| Čas strávený montáži:: | 3 hodiny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

_(2).jpeg?69c106e9)
_(1).jpeg?69c3e391)