Vitrína sklo 2D Modern Loft, dub, Tabák, rozměr 100x185x45cm
Kód: HPPLMOL10STSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Znáte ten pocit, když chcete mít své oblíbené knihy, alba a dekorace po ruce, ale bez vizuálního chaosu? Podívat se na svůj obývací pokoj a myslet si, že je nejen vizuálně přitažlivý, ale také perfektně udržovaný z hlediska organizace? Dubová knihovna Modern Loft v tabákové barvě tento problém řeší elegantně - stylem, promyšleným řešením a výrazností hodnou těch nejkrásnějších interiérů. Velká police z dubového skla není obyčejný kus nábytku - je to tvar, který organizuje prostor a dělá to ve stylu, který se perfektně hodí do moderních interiérů.
Velká dubová knihovna - kvalitní nábytek ve stylu loft
Za tmavými skleněnými dvířky, které samy o sobě tvoří jedinečný stylistický detail, který přitahuje pohled, jsou prostorné a praktické police. Umístěte na ně předměty, které chcete mít vystavené, ale bez nepořádku. Každá police může být neuvěřitelně krásným jevištěm pro vaše oblíbené předměty – knihy, dekorace, keramiku, zkrátka – sbírky, které stojí za to vystavit jako vaši chloubu. Ale co věci, které jsou lépe skryté před zraky členů rodiny a hostů? Dvě prostorné zásuvky ve spodní části jistě pomohou; pojme vše, co stojí za to schovat.
Skleněná dřevěná knihovna Modern Loft – organizace nikdy nebyla tak snadná
Záleží také na detailech konstrukce, které časem oceníte nejvíce. Černé kovové nožičky jsou vizuálně lehké a odolné, a proto poskytují polici příkladnou stabilitu po celou dobu její životnosti a díky systému soft-close je používání čistým potěšením - bez bouchání nebo problémů s ním. Olejované dubové dřevo nejen skvěle vypadá, ale je také odolné vůči každodennímu používání.
Soubory ke stažení:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné vitríny |
|---|---|
| Hmotnost: | 55 kg |
| Barva: | dubová |
| Dřevo: | Dub |
| Kolekce: | Modern Loft |
| Masiv: | Masiv |
| Povrh: | Polomat |
| Kolekce:: | Modern Loft |
| Kód zboží:: | HPPLMOL10S |
| Výška:: | 185cm |
| Šířka:: | 100cm |
| Hloubka:: | 45cm |
| Barva:: | Dubová |
| Povrch:: | Polomat |
| Materiál:: | Dub - Kov |
| Úchytky:: | Černá anoda |
| Počet zásuvek:: | 3 zásuvky |
| Počet dvířek:: | 2 dvířka |
| Počet polic:: | 3 police |
| Pojezdy zásuvek:: | Hettich s tlumičem |
| Čas strávený montáži:: | 3-4 hodiny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

_(2).jpeg?69c106e9)
_(1).jpeg?69c3e391)