Stojící dubová vitrína 2D s lamelami Tirano, rozměr 147x83x39cm
Kód: HPZITIR03LDetailní popis produktu
Stojící dubová vitrína 2D s lamelami Tirano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné vitríny |
|---|---|
| Hmotnost: | 60 kg |
| Dřevo: | Dub |
| Kolekce: | Tirano |
| Masiv: | Masiv |
| Kolekce:: | Tirano |
| Kód zboží:: | HPZITIR03L |
| Výška:: | 147cm |
| Šířka:: | 83cm |
| Hloubka:: | 39cm |
| Barva:: | dub |
| Materiál:: | Přírodní dubové dřevo |
| Počet dvířek:: | 2 dvířka |
| Počet polic:: | 7 police |
| Dokončení:: | Olejování |
| Osvětlení:: | Zahrnuto v krabici |
| Stav nábytku:: | Sestaven |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

_(2).jpeg?69c106e9)
_(1).jpeg?69c3e391)