Závěsná dubová vitrína 1D s lamelami Tirano, rozměr 142x43x33cm
Kód: HPZITIR01LDetailní popis produktu
Závěsná dubová vitrína 1D s lamelami Tirano, rozměr 142x43x33cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné vitríny |
|---|---|
| Hmotnost: | 55 kg |
| Dřevo: | Dub |
| Kolekce: | Tirano |
| Masiv: | Masiv |
| Kolekce:: | Tirano |
| Kód zboží:: | HPZITIR01L |
| Výška:: | 142cm |
| Šířka:: | 43cm |
| Hloubka:: | 33cm |
| Barva:: | dub |
| Materiál:: | Přírodní dubové dřevo |
| Počet dvířek:: | 1 dvířka |
| Počet polic:: | 4 police |
| Dokončení:: | Olejování |
| Osvětlení:: | Zahrnuto v krabici |
| Stav nábytku:: | Sestaven |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

_(2).jpeg?69c106e9)
_(1).jpeg?69c3e391)