Střední TV stolek 2.1 sklo Modern Loft, dub,Tabák, rozměr 160x54x50cm
Kód: HPPLMOL08S2Související produkty
Detailní popis produktu
Střední TV stolek sklo Modern Loft
Už vás nebaví rozdíl mezi krásným a neuspořádaným interiérem? Už se nemůžete dívat na změť kabelů nahoře, na řadu rozházených dálkových ovladačů a zařízení, které narušují harmonii obývacího pokoje? Moderní skříňka RTV Loft 2.1 je řešení, které vnáší pořádek, aniž by to bylo na úkor stylu, a je určena pro ty, kteří chtějí mít pořádek, ale neztratit styl pečlivě uspořádaného pokoje. Nábytku dominuje dub v tabákovém odstínu, tónované sklo a černé kovové nožky - to vše vytváří sestavu, která je působivá a v žádném případě nepřeplňuje prostor, přesto se vyznačuje nekompromisní praktičností.
Dubová skříň na RTV - krásná, funkční a jedinečná
Široká horní deska snadno pojme televizor a soundbar a dvě otevřené police jsou ideálním místem pro konzoli, set-top box nebo sbírku disků. Uzamykatelná část? Tady zmizí všechny kabely, dálkové ovladače a další drobnosti, které obvykle způsobují chaos. Díky skleněné čelní stěně zůstává obsah diskrétně skrytý, zatímco nábytek si zachovává lehkost tvarů.
Dubová skříňka RTV Modern Loft - místo pro vše, co potřebujete
Skříňka stojí na štíhlých, kovových nohách v sytě černé barvě - působí moderně a nezahltí interiér a zároveň usnadňuje úklid. Díky systému soft-close se dveře tiše zavřou a naolejovaný dřevěný povrch chrání nábytek před každodenním používáním. Televizní skříňka je díky všem těmto výhodám jedinečným kusem nábytku. Dá se s jistotou říci, že jde o stylově oblečenou funkcionalitu, která vám zůstane po léta.
Soubory ke stažení:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| Hmotnost: | 55 kg |
| Barva: | dubová |
| Dřevo: | Dub |
| Kolekce: | Modern Loft |
| Masiv: | Masiv |
| Povrh: | Polomat |
| Kolekce:: | Modern Loft |
| Kód zboží:: | HPPLMOL08S |
| Výška:: | 54cm |
| Šířka:: | 160cm |
| Hloubka:: | 50cm |
| Barva:: | Dubová |
| Povrch:: | Polomat |
| Materiál:: | Dub - Kov |
| Úchytky:: | Černá anoda |
| Počet dvířek:: | 2 posuvné čela |
| Počet polic:: | 2 police |
| Počet zásuvek:: | 1 zásuvka |
| Pojezdy zásuvek:: | Hettich s tlumičem |
| Čas strávený montáži:: | 2 hodiny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

_(2).jpeg?69c106e9)
_(1).jpeg?69c3e391)