Dřevěná komoda Belluno Elegante, bílá, ořech, masiv, borovice, rozměr 85x167x45cm
Kód: HPPL004B/OSouvisející produkty
Kulatý dubový konferenční stolek 50 cm, bělený Orbetello Dubový stolek z kolekce Orbetello o průměru 50 cm – malý, ale velmi stylový doplněk do každého interiéru, a navíc velmi...
Noční stolek z toskánské borovice Ve své ložnici můžete mít všechno - pohodlnou postel, krásnou komodu a skříň - ale pokud tento prvek vynecháte - okamžitě vám bude chybět....
Závěsná noční stolek z dubového dřeva v barvě tabáku Adria Noční stolek Adria v závěsné verzi je synonymem minimalismu a přirozenosti. Jeho obdélníkový tvar s povrchovou...
Odkládací stolek z dubu Campi kombinuje minimalistický design s praktickým využitím. Teplý, zlatavý odstín dubu a geometrická jednoduchost jej činí moderním a stylovým doplňkem...
Široký dubový věšák Campi Tabák je ideálním řešením pro ty, kdo chtějí do interiéru vnést eleganci a pořádek. Hluboký tabákový odstín vytváří sofistikovaný kontrast se světlými...
Konferenční stolek trojúhelníkový z dubu černý 95x96 cm Orbetello Někdy jsou to právě detaily, které mění vnímání celého interiéru. Rohový stůl z kolekce Orbetello může...
Úzký dubový věšák Campi je elegantní doplněk, který přináší do vašeho domova řád i teplo přírodního dřeva. Jeho jednoduchý, geometrický design působí vzdušně a dokonale ladí s...
Věšák se zrcadlem Belluno Elegante bílý Výběrem věšáku se zrcadlem z kolekce Belluno Elegante získáte v hale okamžitě dva prvky - dřevěný věšák a zrcadlo. Model, který...
Stůl střední kulatý Orbetello Dubový stůl je vynikající volbou pro různé druhy interiérů, protože dokáže propojit klasický styl s moderními prvky a navíc se hodí do mnoha...
Věšák na oděvy Gialo - vysoký Při vstupu do domu si často přejeme pohodlí - zavěsit bundu, svléknout boty, obout pantofle a konečně si odpočinout. Proto je důležité věnovat...
Široký dubový věšák Campi je dokonalým řešením pro všechny, kdo chtějí mít předsíň nebo šatnu dokonale organizovanou. Jeho velká plocha poskytuje více možností pro zavěšení...
Malý konferenční stolek Marone Elite šedá - přírodní borovice Připravujete si místo k sezení pro sebe, zařizujete televizní zónu v obývacím pokoji nebo zakládáte malou domácí...
Třízásuvkový modul Rosella v tabákovém provedení je praktickým doplňkem prádelníku, který pomáhá udržet pořádek a přehled. Tři hluboké zásuvky pojmou spodní prádlo, trička,...
Konferenční stolek z olejovaného dubu Collodi Konferenční stolek z kolekce Collodi vyzařuje přirozené teplo, které se odráží v jeho zlatavém odstínu dubu. Viditelná zrna a...
Police z borovice 2 ks. Belluno Elegante bílá Hledáte vhodné místo pro rodinné upomínky a fotografie? Nezabírají mnoho místa a jsou prostorné. Jsou ideální i pro ukládání knih.
Stůl kulatý stolek Orbetello 110cm Při zřizování prostoru pro rodinné sešlosti, společné stravování a stolování je důležité upřednostnit pohodlí a vhodnou velikost pracovní...
Detailní popis produktu
Masivní borovicová komoda s poličkami a šuplíky
Jak o komodu pečovat
- K údržbě používejte vlhký měkký hadřík z mikrovlákna či bavlny.
- Nedrhněte povrch houbičkami, drátěnkami ani abrazivními a chemickými mycími prostředky.
- Umístěte komodu mimo radiátor či jiné zařízení vyzařující teplo a tak, aby na ni přímo nedopadaly sluneční paprsky.
Nábytek je dodáván v rozloženém stavu v krabicích spolu s příslušenstvím a návodem na montáž. Nabízíme montáže nábytku, kterou v případě vašeho zájmu provedou vyškolení montéři (vyučení truhláři).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Belluno Elegante - Bílý nábytek z borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 47 kg |
| Barva: | Bílá - ořech |
| Dřevo: | Borovice |
| Masiv: | Masiv |
| Povrh: | Mat |
| ? Kolekce:: | Belluno Elegante |
| ? Kód zboží:: | HPPL004B/O |
| Výška:: | 85cm |
| Šířka:: | 167cm |
| Hloubka:: | 45cm |
| Síla vrchní desky:: | 5,5cm ( tloušťka desky 1,5 cm + 4 cm rámeček ) |
| Hmotnost (kg):: | 47 |
| Barva:: | Bílá - ořech |
| Odstín:: | RAL 9010 |
| Krytí barvy:: | 85% |
| Povrch:: | polomat |
| Dokončení:: | Barva na bázi vody |
| Materiál:: | Finská Borovice |
| Pojezdy zásuvek:: | Hettich s tlumičem |
| Úchytky:: | Staré zlato |
| Čas strávený montáži:: | 2 - 3 hodiny |
| Počet zásuvek:: | 3 |
| Počet dvířek:: | 4 |
| Počet polic:: | 3 |
| Záruka:: | 12 měsíců |
Hledáte praktický ale zároveň stylový a vkusný kousek nábytku s úložným prostorem a reprezentativní skleněnou vitrínkou? Komoda se z vznešené kolekce Belluno Elegante se třemi...
Bílý - ořech noční stolek Belluno Elegante Ačkoli to vypadá nenápadně, bílé noční stolky jsou kusy nábytku, bez nichž si nedokážeme představit ložnici. Noční stolek má...
Malý konferenční stolek do obývacího pokoje bílý - ořech Stolek z bílé borovice je nábytek, který ve vašem obývacím pokoji nemůže chybět. Ani si neuvědomíte, jak důležitou roli...
Velká TV komoda Belluno Elegante bílá - přírodní borovice Hledáte komodu na televizi? Nemohli jste najít lepší! Bílá komoda na televizi je nejen funkčním nábytkem, na který...
Konferenční stolek bílá/ořech do obývacího pokoje Při uspořádání interiéru obývacího pokoje nezapomeňte na malý, ale velmi důležitý prvek! Konferenční stolek z bílé borovice...
Šatní skříň bílá - ořech Belluno Elegante Ložnice je prostor, kde se chcete cítit útulně a pohodlně. Proto stojí za to věnovat pozornost skutečnosti, že nábytek, který pro něj...
Kulatý stůl 90 cm bílý Belluno Elegante Kulatý stůl Belluno Elegante o průměru 90 cm v odstínu RAL 9010 je něco krásného; rozjasňuje interiér, dodává mu svěžest, upoutává...
Bílý - medový dub noční stolek Belluno Elegante Ačkoli to vypadá nenápadně, bílé noční stolky jsou kusy nábytku, bez nichž si nedokážeme představit ložnici. Noční stolek má...
Sestava bílá - přírodní borovice do obývacího pokoje Belluno Elegante Dřevěná komoda Belluno Elegante, bílá-přírodní borovice, 5x zásuvka, rozměr 88x112x45cm Dřevěná TV...
Dřevěná komoda Belluno Elegante, bílá - přírodní borovice Dřevěná masivní komoda z borovicového dřeva s bílým nátěrem, horní deskou v odstínu přírodní borovice a kovovými...
Vitrína velká 2d Belluno Elegante bílá - ořech Klasickou výkladní skříň do obývacího pokoje je nábytek, který vašemu interiéru dodá kouzlo a zajistí, že budete mít místo pro...
Kulatý stůl 90 cm bílý dub Belluno Elegante Světlá základna v klasické bílé barvě (RAL 9010) a deska v barvě dubu tvoří dvojici, která okouzluje svým vzhledem; vnáší do...
Velká TV komoda Belluno Elegante bílá - ořech Hledáte komodu na televizi? Nemohli jste najít lepší! Bílá komoda na televizi je nejen funkčním nábytkem, na který můžete umístit...
Úzká vitrína pravá Belluno Elegante bílá - přírodní borovice Úzká vitrína z borovicového dřeva, navzdory svým malým rozměrům, umožňuje ukládat věci různými způsoby. Má police...
Dřevěná komoda Belluno Elegante, bílá-přírodní borovice Hledáte praktický ale zároveň stylový a vkusný kousek nábytku s úložným prostorem? Komoda z vznešené kolekce Belluno...
Sestava bílá/medový dub do obývacího pokoje Belluno Elegante Konferenční stolek Belluno Elegante, bílá, medový dub, masiv, rozměr 48x122x71cm Dřevěná TV komoda velká Belluno...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

_(2).jpeg?69c106e9)