Stůl, dub, barva přírodní dub, kolekce Gaia, rozměr 90 x 160 cm
Kód: HPGAIA90X160Související produkty
Detailní popis produktu
Stoly z dubového masivu 160x90
Sníte o tom, že budete každý den obklopeni krásou přírody, která se bude snoubit s individuálním designem vašeho domova? Toho můžete snadno dosáhnout s naším dubovým stolem Gaia. Pevnost zpracování a masivnost tohoto stolu je zárukou, že vydrží po generace.
Dubový stůl Gaia v sobě spojuje tradici s jedinečným stylem a teplými barvami olejovaného dubu. Tyto vlastnosti vám umožní vytvořit útulný a zajímavý prostor.
Na výrobu stolu jsme použili nejvybranější dubové dřevo té nejlepší kvality. Masivní prvky, jako jsou nohy a rozsáhlá silná deska, jsou zárukou trvanlivosti. Jejich plynulé přechody vytvářejí jedinečně ucelenou kompozici a opticky odlehčují masiv.
Dřevěný stůl vyzdvihuje všechny nejdůležitější přednosti dubu. Výrazná struktura dřeva, suky a kresba dodávají nábytku jeho charakter. Díky kouzelné kombinaci nadčasového stylu a jedinečné vůně se můžeme vrátit do bezstarostných časů a opět se cítit jako šťastné dítě, které spokojeně tráví čas pod obrovským stromem.
Stůl z dubového masivu
Při vlastnictví dřevěného nábytku je třeba dbát na jeho řádnou údržbu. Čistěte ho měkkým hadříkem s použitím čisticího prostředku určeného výhradně na dřevo. Neumisťujte jej vedle topných zařízení a nevystavujte jej přímo UV záření.
Stůl zasíláme v balíčcích na paletě spolu s návodem k montáži.
Doporučujeme také nábytek do jídelny.
Každý kus našeho nábytku je jedinečný, vyrobený z jiného kusu dřeva, takže se jeho vzhled může lišit od vzhledu na fotografiích.
Snažíme se o věrné zobrazení barev, i když se mohou vyskytnout drobné rozdíly v odstínech, mimo jiné v závislosti na různých partiích dřeva, nastavení monitoru.
Soubory ke stažení:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 65 kg |
| Dřevo: | Dub |
| Rozkládání: | Rozkládací |
| ? Kolekce:: | Dubový nábytek |
| ? Kód zboží:: | HPGAIA90x180 |
| Výška:: | 75cm |
| Šířka:: | 90cm |
| Délka:: | 180cm |
| Materiál:: | Dub |
| Čas strávený montáži:: | 2 hodiny |
| Rozkládání: | Rozkládací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

_(2).jpeg?69c106e9)
_(1).jpeg?69c3e391)