Malý konferenční stolek Belluno Elegante, Bílá - Přírodní borovice, masiv, rozměr 48x70x70cm
Kód: HPPL029B/D2Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěný malý konferenční stolek z masivu borovice Belluno Elegante
Pokud hledáte praktický a stylový prvek, který skvěle doplní Váš obývací pokoj v provensálském, rustikálním nebo klasickém stylu, pak se s představovaným kusem nábytku určitě seznamte. Konferenční stolek do obývacího pokoje v bílé barvě z kolekce Belluno Elegante je perfektní volbou, která je kompaktním, módním a funkčním řešením. Skvěle se bude hodit pro každodenní použití, ozdobí každý obývací pokoj a bude dokonalým společníkem každé sedací soupravy.
Bílý konferenční stolek s policí - cítíte blízkost přírody
Bílý konferenční stolek s policí je nejen krásný, vzhledově atraktivní a poutavý - je také perfektně vyrobený a precizně navržený do nejmenších detailů. Deska, nohy a police vespod jsou vyrobeny z tvrdého borovicového dřeva, které se vyznačuje především vysokou tvrdostí a hustotou. Díky tomu bez problémů vydrží mnoho let provozu a jeho povrch jen málokdy vykazuje nějaké poškození jako jsou škrábance či praskliny.
Celé tělo konferenčního stolku je stabilní a pevné, díky čemuž se při používání nekýve, a dokonale stejně dlouhé nohy snižují riziko bočního pohybu nábytku na rovné podlaze. Díky tomu konferenční stolek z borovice skvěle zapadne mezi lidmi, pro které je důležitá především dlouhá životnost nábytku.
Konferenční stolek z masivního dřeva - stylový kus nábytku do každého interiéru
Konferenční stolek z masivu je skvělý způsob, jak zvýšit funkčnost Vašeho obývacího pokoje a zlepšit pohodlí Vašeho každodenního života. Tento model je vybaven horní stolní deskou, na kterou můžete položit libovolné dekorace nebo odložit šálek s kávou nebo talíř s dezertem. Ve spodní části je praktická polička, kam můžete uložit věci, které nemusí být vždy nahoře. Bílá barva korpusu je univerzální, díky čemuž se skvěle kombinuje s ostatními a nadčasová, což znamená, že nikdy nevyjde z módy ani přes často se měnící trendy interiérového designu.
Soubory ke stažení:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Belluno Elegante - Bílý nábytek z borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 23 kg |
| Barva: | Bílá, Bílá - medový dub |
| Dřevo: | Borovice |
| Masiv: | Masiv |
| Povrh: | Mat |
| ? Kolekce:: | Belluno Elegante |
| ? Kód zboží:: | HPPL029B/D |
| Výška:: | 48cm |
| Šířka:: | 70cm |
| Hloubka:: | 70cm |
| Barva:: | Bílá - Přírodní borovice |
| Krytí barvy:: | 85% |
| Povrch:: | Mat |
| Materiál:: | Borovice |
| Pojezdy zásuvek:: | Hettich s tlumičem |
| Čas strávený montáži:: | 2 hodiny |
| Síla vrchní desky:: | 5,5cm ( tloušťka desky 1,5 cm + 4 cm rámeček ) |
| Počet polic:: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

_(2).jpeg?69c106e9)
_(1).jpeg?69c3e391)